Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej zaprasza wszystkich Uczniów, Opiekunów i Dyrekcję zgłaszających prace konkursowe oraz zaproszonych gości do udziału w uroczystej Gali rozdania nagród laureatom konkursu ekologicznego pn. „Podaj rękę Światu – Działaj dla Klimatu!”, która odbędzie się w Sali Galowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gąbinie, ul. Stary Rynek 15 w dniu 16 grudnia 2022 roku, początek o godz. 10:00.

Podczas uroczystości zwycięzcom konkursu zostaną wręczone nagrody.

Konkurs ekologiczny realizowany jest przez Stowarzyszenie LGD Rozwoju Północnego Mazowsza w ramach zadania publicznego pn. „Podaj rękę Światu – Działaj dla Klimatu!” finansowanego ze środków z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem: Piotra Zgorzelskiego Wicemarszałka Sejmu RP, Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza, Starosty Sierpeckiego Andrzeja Cześnika, Starosty Gostynińskiego Arkadiusza Boruszewskiego oraz Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację zadania konkursowego: Dzieciom, Dyrektorom Szkół i Przedszkoli, Opiekunom i Rodzicom.

13.12.2022r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie