Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejStowarzyszczenie Lokalna Grupa Działa Rozwóju Północnego MazowszaZAKOŃCZENIE WYJAZDU WAKACYJNEGO PODDĄBIE 2023

ZAKOŃCZENIE WYJAZDU WAKACYJNEGO PODDĄBIE 2023

Ze smutkiem kończymy wakacyjny czas dla dzieci w Ośrodku Lazur w miejscowości Poddąbie nad polskim morzem.

Nasi koloniści przez 10 dni korzystali z atrakcji dostępnych w nadmorskiej miejscowości, w cudownie przygotowanym ośrodku wypoczynkowym, pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry opiekunów.

Z naszej propozycji skorzystało aż 60 polskich dzieci!!!!!!

Początkową niepewność zastąpiły nowe znajomości, nawiązanie przyjaźni, wejście w kolejny etap nastoletniego życia jakim jest dostosowanie społeczne w licznej grupie pod opieką wychowawców a nie rodziców.

Dzieci mogły wziąć udział w licznych grach, konkursach i zabawach. Odbyły się dwie całodniowe wycieczki z licznymi atrakcjami. Nasi uczestnicy mogli wykazać się kreatywnością i pomysłowością.

Przy pożegnaniu nie brakowało uścisków i łez rozstania.

Wiemy, że niejednemu rodzicowi tęsknota ściskała serce, jednak wierzymy, że praca naszych opiekunów zainicjowana w rozwój wszystkich uczestników wyjazdu nie pójdzie na marne i w kolejnych latach przyniesie same powody do dumy.

Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Rozwoju Północnego Mazowsza.

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

20.08.2023r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie