Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

UWAGA, UWAGA, UWAGA!!!!

Z Największą przyjemnością ogłaszamy, że ostatnia w tym roku edycja kursu języka polskiego z wiedzą o polskiej kulturze dobiegła końca!

Składamy Państwu najszczersze gratulacje!

Wiemy jak trudno potrafi być na obcej ziemi, tym bardziej nie znając języka, dlatego w ramach realizacji projektu pt. „Solidarni z Ukrainą – kompleksowe wsparcie dla Uchodźców” przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza”, mieliśmy możliwość zapewnić Wam łatwiejszy start.

Projekt nie zakłada tylko nauki języka, ale też szeroką gamę kursów i szkoleń zawodowych. Indywidualnie dostosowaną do potrzeb osób objętych programem.

Wsparcie dla naszych beneficjentów obejmuje również inne dziedziny życia!

Możemy się jedynie domyślać jakie szkody wyrządził trwający konflikt zbrojny, dlatego ze specjalnym uwzględnieniem kierujemy do Obywateli Ukrainy możliwość:

  • Wsparcia psychologicznego
  • Wsparcia psychoterapeutycznego
  • Rehabilitacji
  • Porady prawne
  • Aktywizację zawodową w postaci kursów i szkoleń
  • Wsparcia asystenta osoby niepełnosprawnej.

Beneficjentami programu zajmują się wysoko wyspecjalizowani, profesjonalni i biegli eksperci.

Zdradzimy Państwu tajemnicę, że w przeciągu pół roku udało nam się pomóc w różny sposób minimum 150 Obywateli Ukrainy w tym 50 osób niepełnosprawnych znajdujących się na terenie subregionu płockiego.

Kursy i szkolenia zawodowe realizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza” w ramach projektu pn. „Solidarni z Ukrainą – kompleksowe wsparcie dla Uchodźców”, dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Modułu III programu „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością” w wysokości 361 200,00 zł.

20.12.2022r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie