Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejStowarzyszczenie Lokalna Grupa Działa Rozwóju Północnego MazowszaKURS I SZKOLENIE ZAWODOWE PN. „FRYZJER”

KURS I SZKOLENIE ZAWODOWE PN. „FRYZJER”

Projekt  pt. „Solidarni z Ukrainą – kompleksowe wsparcie dla Uchodźców”, realizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza” polega na udzieleniu szeroko pojętego wsparcia obywatelom Ukrainy będącymi osobami niepełnosprawnymi a także ich opiekunom.

Beneficjenci naszego programu mogą skorzystać m. in. z bezpłatnej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej, porad prawnych czy rehabilitacji.

Dodatkowym elementem oferowanej pomocy są kursy i szkolenia zawodowe, mające na celu podniesienie kwalifikacji oraz optymalne przygotowanie osoby do podjęcia pracy.

Dużym zainteresowaniem cieszy się trwający kurs fryzjerski. Wiele kobiet jest zmotywowanych do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Efektem ubocznym, zdecydowanie postrzeganym pozytywnie , jest sama idea spotkania z pozostałymi kursantkami i oderwanie myśli od szarej codzienności.

Kursy i szkolenia zawodowe realizowane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza” w ramach projektu pn. „Solidarni z Ukrainą – kompleksowe wsparcie dla Uchodźców”, dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Modułu III programu „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością” w wysokości 361 200,00 zł.

14. 11. 2022r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie