Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejColor Spółdzielnia Socjalna„WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZE SPOŁECZNOŚCI 2023”

„WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZE SPOŁECZNOŚCI 2023”

W 2020 roku Nasz Świat się zatrzymał…

Stan zagrożenia epidemicznego, kordony sanitarne, zamknięcie szkół, uczelni, sklepów, zakładów pracy i wszelkich miejsc spotkań towarzyskich. Ogólne odosobnienie, osamotnienie, poczucie grozy, lęku i stresu.

Ci z nas, którzy uczęszczali na różnego rodzaju terapie, grupy wsparcia itp. zostali tych możliwości pozbawieni. Pogrążeni w tak ekstremalnych uczuciach i emocjach często mamy problem z powrotem do stanu sprzed pandemii…

Zarząd naszej organizacji (Tomasz Nowacki i Marcin Groszewski) postanowił wyjść naprzeciw tym wyzwaniom proponując zadanie pn. „Wspólnie budujemy nasze społeczności 2023”.

Jest to nowa edycja ubiegłorocznego projektu wyciągającego pomocną dłoń do osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia.

Zorganizowane będą grupy wsparcia terapeutycznego oraz indywidualne spotkania ze specjalistami w celu przywrócenia stanu równowagi psychicznej osób takiego wsparcia potrzebujących.

To ważne byśmy działali wspólnie przeciwko negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa.

Zadanie pn. „Wspólnie budujemy nasze społeczności 2023” realizowane przez COLOR Spółdzielnię Socjalną jest finansowane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 276 760,00 zł.

25.01.2023r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2023 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie