Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejColor Spółdzielnia Socjalna„WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZE SPOŁECZNOŚCI 2023”

„WSPÓLNIE BUDUJEMY NASZE SPOŁECZNOŚCI 2023”

W 2020 roku Nasz Świat się zatrzymał…

Stan zagrożenia epidemicznego, kordony sanitarne, zamknięcie szkół, uczelni, sklepów, zakładów pracy i wszelkich miejsc spotkań towarzyskich. Ogólne odosobnienie, osamotnienie, poczucie grozy, lęku i stresu.

Ci z nas, którzy uczęszczali na różnego rodzaju terapie, grupy wsparcia itp. zostali tych możliwości pozbawieni. Pogrążeni w tak ekstremalnych uczuciach i emocjach często mamy problem z powrotem do stanu sprzed pandemii…

Zarząd naszej organizacji (Tomasz Nowacki i Marcin Groszewski) postanowił wyjść naprzeciw tym wyzwaniom proponując zadanie pn. „Wspólnie budujemy nasze społeczności 2023”.

Jest to nowa edycja ubiegłorocznego projektu wyciągającego pomocną dłoń do osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia.

Zorganizowane będą grupy wsparcia terapeutycznego oraz indywidualne spotkania ze specjalistami w celu przywrócenia stanu równowagi psychicznej osób takiego wsparcia potrzebujących.

To ważne byśmy działali wspólnie przeciwko negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa.

Zadanie pn. „Wspólnie budujemy nasze społeczności 2023” realizowane jest w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom wywołanym przez pandemię koronawirusa przez COLOR Spółdzielnię Socjalną, finansowane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w kwocie 276 760,00 zł.

13.02.2023r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie