Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejColor Spółdzielnia SocjalnaSzkolenie zawodowe pn. „FRYZJER”

Szkolenie zawodowe pn. „FRYZJER”

Jednym z elementów programu pt. „Solidarni z Ukrainą – wspieramy Uchodźców” , realizowanego przez COLOR Spółdzielnię Socjalną jest aktywizacja zawodowa cudzoziemców przebywających na terenie Polski.

Przyjęta metoda aktywności to m.in. kursy i szkolenia zawodowe.

Jednym z warsztatów, odbywających się obecnie, jest szkolenie „Fryzjera”.

Kierunek cieszy się olbrzymią popularnością, w szczególności wśród kobiet, chcących w najbliższym czasie podjąć pracę zawodową.

Celem jest nie tylko zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia kursantów, ale w głównej mierze możliwość odnalezienia się przez Nich w nowej rzeczywistości, szybszej socjalizacji do życia, pracy i nauki.

Kursy i szkolenia zawodowe realizowane przez COLOR Spółdzielnię Socjalną w ramach projektu pt. „ Solidarni z Ukrainą – wspieramy Uchodźców” dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki w ramach programu „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022 – 2023”, na kwotę 1 100105,00 zł.

03.11.2022r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie