Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji SpołecznejColor Spółdzielnia SocjalnaNOWY ROK – NOWE MOŻLIWOŚCI

NOWY ROK – NOWE MOŻLIWOŚCI

ROK 2023 rozpoczynamy z wielkimi chęciami wsparcia dla naszych podopiecznych.

STARTUJEMY PEŁNĄ PARĄ ‼️

Przypominamy, że w zakresie naszego działania jest pomoc administracyjna, psychologiczna, prawnicza, profesjonalne doradztwo zawodowe, wsparcie w postaci bonów na opiekę żłobkową czy przedszkolną dla pracujących rodziców.

Jak wiecie zależy nam również na aktywizacji zawodowej osób chcących podjąć pracę. W tym celu umożliwiamy udział w kursach zawodowych, podnoszących atrakcyjność potencjalnego pracownika na rynku pracy. 💪

W obecnym roku rozpoczęliśmy kursy zawodowe takie jak:

• FRYZJER

• SPRZEDAWCA FAKTURZYSTA Z OBSŁUGĄ KOMPUTERA I KAS FISKALNYCH

• MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

• KOSMETYCZKA

• OBSŁUGA WÓZKÓW JEZDNIOWYCH SILNIKOWYCH Z WYMIANĄ BUTLI Z NAPĘDEM GAZOWYM

Dzięki uczestnictwu nasi kursanci mają możliwość nauki nowych umiejętności, zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz nabyć specjalistyczne doświadczenie aby świadomie i z pewnością siebie podjąć się nowych wyzwań.

Kursy zawodowe realizowane przez COLOR Spółdzielnię Socjalną w ramach projektu pt. „ Solidarni z Ukrainą – wspieramy Uchodźców” dofinansowanego przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022 – 2023” ,w kwocie 1 100105,00 zł.

08.02.2023r.

Masz pytania dotyczące projektów?Skontaktuj się z nami

kontakt@rowiis.pl
Płock, ul. Otolińska 21, II piętro, pok. 210

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024 Regionalny Ośrodek Wsparcia i Integracji Społecznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie